Kurumsal​

1987 yılında Maltepe’de kurulan Kutaş Basım Ambalaj deneyimli kadrosu ve teknik altyapısıyla kısa sürede beklentilerin ötesine geçmiştir. Kutaş Basım Ambalaj bugün en ileri teknoloji ile donatılmış makine parkuruyla seçkin markalara değer katmaktadır.

Vizyonumuz

Kısa dönemde yurt içi pazarda, orta dönemde uluslararası pazarda, rakiplerimiz arasında en kaliteli ürünü, en az maliyetle, en kısa sürede sunan birinci üretici olmaktır.

Misyonumuz

Bilgiyi ve öğrenmeyi temel alan, verileri paylaşan, değerlendiren, yeniliklere ve yaratıcılığa önem veren, iletişim kuran, fikirlerini ifade eden, kalitesizlik maliyetlerini “sıfır” a düşürerek, sürekli kârlı kuruluş hedefine ulaşan bir organizasyona sahip olarak yaşayabilmek amacı ile bütün kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanmak temel görevimizdir.

KURULUŞUMUZUN DEĞERLERİ

Kuruluşumuzun hedefleri ve amaçları doğrultusunda çalışmayı temel sorumluluk olarak biliriz.

Our Mission

Our side of the story

Diam faucibus odio eros, lacus, faucibus ultrices sed. Sem ultrices pellentesque pulvinar faucibus urna ut ullamcorper nulla sit. Nulla accumsan urna blandit mattis congue. Nisl nullam tristique adipiscing sapien. Erat vel in quis nisl integer commodo, egestas dictum massa. Consectetur eget ultrices nisl, eget morbi quis.

Organizasyon Şeması