Üretim

Müşterilerimizin sunduğumuz hizmetin teknik detayları ve komplikasyonları hakkında daha net bilgilere sahip olmaları bizim için büyük önem arz etmekte. Üretim süreçlerimizin ayrıntılı açıklamalarına aşağıda ulaşabilirsiniz.

Artwork ve Reprodüksiyon

Tüm aşamaları işletmemizde gerçekleştirilen üretim süreci, artwork olarak nitelendirilen çalışma dosyasının tarafımıza iletilmesi ile başlar. Yetkin kadromuz ve uygun donanımımız sayesinde, tüm ihtiyaç duyulan çalışma dosyaları işletmemizce onay süreci için hazırlanır ve artworklerin onayları alındıktan sonra, ilgili çalışma dosyaları baskı öncesi bölümüne iletilir. Bu bölümde onayları alınan işler, Ctp Makinesi ile, baskı kalıplarına aktarılır. Kalite Kontrol Bölümü’nden onay alınmasıyla birlikte, baskı aşamasına geçilir.

Baskı

Teknolojik alt yapısı, deneyimli personeli ve geniş makine parkuru ile, baskı bölümümüz her türlü ihtiyaca cevap verebilecek düzeydedir. Kalite süreçlerine uygun olarak gerçekleştirilen in-process kontrolleri sayesinde, hatalı ürünlerin ve üretimin önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

Lak

Laklanacak olan ürünler, müşterilerimizin isteği doğrultusunda u.v. laklı veya dispersiyon laklı olarak üretilmektedir.

Kesim

Laklanma işlemi bitmiş olan ürünler kesim bölümünde kesildikten sonra, yapıştırma bölümüne aktarılır.

Katlama & Yapıştırma

Kesim ve ayıklama işlemi tamamlanan ürünler, Katlama ve Yapıştırma bölümüne sevk edilir. Bu aşamada, ürünlerin ölçüleri ve komplikasyonlarina göre deneyimli operatörler tarafından yapılan makine ayarları kullanılarak katlanır ve yapıştırılır. Ürünler, toplama bantlarına ulaşmadan önce HHS sensörleri tarafından kontrol edilir; bu kontrollerde farmakod ve yapıştırıcı kalitesi gözden geçirilir.

Bu optimize edilmiş sistem, yüksek kalite standartlarına uygun ürünlerin hazırlanmasını hedefler ve müşteriye ulaştırılmasını hedefler.

Sevkiyat

Final kontrolleri tamamlanmış olan ürünler ürün analiz sertifikaları ile birlikte belirtilen teslimat adreslerine istenilen zamanda ve sorunsuz bir şekilde sevk edilmektedir.